+38 (057) 754-38-64
  +38 (0572) 93-01-16
UA | ENG | RU

Производство

Підприємство має повний цикл виробництва деталей і вузлів для комплектації своєї продукції.

Наявний парк унікального виробничого обладнання дозволяє виконувати лиття складних верстатних корпусних деталей, виготовляти сталеві поковки вагою до 150 кг, вести термічну та гальванічну обробку для забезпечення вимог щодо механічної міцності та робочої довговічності деталей.

Механообробка та подальше складання вузлів та налагодження механізмів верстатів, що виготовляються, проводиться висококваліфікованим персоналом робітників та інженерних працівників заводу. Точність виготовлення деталей і складання, що проводиться, безперервно контролюється службою якості та сертифікації продукції.

Підприємство має парк нового механообробного обладнання з ЧПУ, виготовленого в Німеччині та поставленого в рамках програми технічного переозброєння. Це токарно-фрезерні та фрезерні обробні центри фірм CHIRON та MONFORTS, шліфувальне обладнання фірми BLOHM.

Детальніше про можливості механообробки →

Детальніше про штамп-індустріальні виробничі потужності →

Є власний потужний підрозділ, який займається розробкою керуючих програм для верстатів з ЧПК та технологічної підготовки виробництва. Системи ЧПУ, приводу, електроавтоматику тощо – закуповуються у провідних світових постачальників: Siemens; Mitsubishi, Shmidt, Buluff, Marposs та ін.

Це дозволяє сьогодні забезпечувати виконання найвищих вимог конструкторських розробок та виготовляти продукцію високої якості та сучасного рівня.

Комплексна система автоматизації

У 2008–2010 роках. на «Харверст», як і на всіх підприємствах Індустріальної групи УПЕК, запроваджено комплексну систему автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки та комп'ютерного супроводу машинобудівного виробництва (КСА).

Проект КСА реалізований на базі інтегрованих CAD/CAM/PLM-рішень та програмних продуктів платформи Pro/ENGINEER-Windchill компанії РТС (США). Також почав працювати унікальний комплекс технологічної підготовки виробництва на базі систем Windchill MPMLink та ВЕРТИКАЛЬ компанії АСКОН (Росія).

Як основні переваги від впровадження КСА можна відзначити: підвищення точності та якості виробів за рахунок роботи в єдиному середовищі — від конструкторської 3D-моделі до технології виробництва; скорочення термінів технологічних процесів; підвищення ефективності підготовки конструкторсько-технологічної документації; суттєве скорочення витрат на конструкторську та технологічну підготовку виробництва в цілому.