+38 (057) 754-38-64
  +38 (0572) 93-01-16
UA | ENG | RU

Харківський верстатобудівний завод

ХАРКІВСЬКИЙ ВЕРСТАТОБУДІВНИЙ ЗАВОД ("ХАРВЕРСТ") – найбільший у СНД виробник вальцешліфувальних та круглошліфувальних верстатів.

Підприємство введено в експлуатацію у січні 1936 року і за свою 75-річну історію завод заслужено набув світової слави. Продукція підприємства експортувалася до 41 країни світу, у тому числі до США, Італії, Франції, Бельгії, Японії, Китаю, Індії, Великобританії. За довгі роки роботи випущено понад 90 тисяч одиниць обладнання, понад шістсот різних моделей, багато з яких унікальні та виготовлялися лише на Харківському верстатобудівному заводі.  

harverst_01.jpg

У 2001 році "Харківський верстатобудівний завод" увійшов до складу Індустріальної групи УПЕК, після чого для підприємства розпочався новий етап розвитку.

Сьогодні «Харверст» - підприємство, що динамічно розвивається, що входить до десятки найбільших верстатобудівних підприємств СНД і має значний виробничий потенціал. Поряд із випуском традиційних видів продукції, завод освоює нові сучасні моделі вальцешліфувальних та круглошліфувальних верстатів, що відповідають рівню передових зарубіжних аналогів.

Спеціалізація

Підприємство спеціалізується на випуску широкої гами круглошліфувальних верстатів:

Унікальність заводу визначається широтою номенклатури та технічною складністю устаткування, що випускається.

Верстати «Харківського верстатобудівного заводу» дозволяють проводити шліфування деталей у найширшому діапазоні габаритних та вагових характеристик - від мініатюрних, масою в кілька грам, до гігантських, діаметром до двох метрів, довжиною до шістнадцяти та масою до 125 тонн. Причому, у будь-якому випадку – з мікронною точністю!

Продукція заводу затребувана практично всіма підприємствами загального машинобудування, використовується у суднобудуванні та автомобілебудуванні, у трубній та паперовій промисловості, збройовому виробництві, двигунобудуванні, суднобудуванні, тракторобудуванні, підшипниковій промисловості.

Одним із основних замовників шліфувального обладнання постійно виступає металургійна галузь. Харківськими вальцешліфувальними верстатами (для обробки валків листопрокатних станів) оснащено всі металургійні підприємства та заводи важкого машинобудування СНД.

Стратегічна мета заводу сформульована в концепції розвитку підприємства і полягає у зміцненні позицій на ринку шліфувальних верстатів, пропозиції споживачеві конкурентоспроможної техніки, що відповідає найкращим світовим зразкам.

Буклет  

icon-video-green-glossy-on-white-background.jpg Відео